1a.png
naglowek.png
Strona główna Aktualności Przetargi Galerie Kontakt Ankieta        
logo2.jpg
Banner-1.png
Banner-2.png
Banner-3.png
Banner-4.png
Banner-5.png
Banner-6.png
Fromborski Szpital w gronie Laureatów Polskiej Nagrody Jakości
Dodano: 07-11-2011  
grafika
Galerie:

Szpital Psychiatryczny we Fromborku laureatem XVII edycji Polskiej Nagrody Jakości


11 listopada 2011roku w czasie uroczystości, która jak co roku odbyła się w salach Zamku Królewskiego w Warszawie, dyrektor fromborskiej placówki Bogdan Jussis z rąk premiera Waldemara Pawlaka odebrał statuetkę Polskiej Nagrody Jakości w kategorii zespołowej obejmującej organizacje publiczne – ochrona zdrowia – szpital zamknięty.

 

Polska Nagroda Jakości to najważniejszy i najbardziej prestiżowy konkurs nagradzający za stosowanie światowych standardów jakości, wprowadzanie nowoczesnych koncepcji zarządzania. Selekcja kandydatów przebiegała wieloetapowo. Po spełnieniu wymagań formalnych szpital został sprawdzony przez ekspertów, którzy bardzo wysoko ocenili stopień wdrożenia Systemu Zarządzania Jakością.

 

Tak wysoka ocena prowadząca do zespołowego sukcesu nie byłaby możliwa bez współdziałania, życzliwości i zaufania a także ogromnego zaangażowania wszystkich pracowników a szczególnie liderów odpowiadających za poszczególne procesy w szpitalu. O dobrą jakość pracy każdego dnia dbają oni pod czujnym okiem Pełnomocnika Dyrektora do spraw Jakości – Grażyny Milewskiej.

 

 

Gala Wręczenia Polskiej Nagrody Jakości (21 minuta 10 sekund - nasz szpital)

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ

Znajdź na stronie

opcje