Szpital Frombork

baner 38
header
więcej ...
BIP epuap
baner 42

Poznaj lepiej nasz region:

baner 48
1
2
3
4
5
grafika 89
Zdjęć: 15
baner 57
baner 58
baner 46
baner 47
baner 49
baner 40
baner 41
baner 39
baner 17
baner 18
baner 19
baner 20
baner 21
baner 22
Dni Fromborka

"Frombork - to także moje miasto" - V edycja konkursu

6-8 sierpnia 2010 roku

Fromborski Szpital Psychiatryczny z okazji Dni Fromborka 2010 zorganizował V edycję konkursu pt. "Frombork - to także moje miasto". Konkurs jest jednym z elementów realizowanego projektu promocji zdrowia "Warsztaty Arteterapii", dotowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

Konkurs plastyczny

Celem corocznego konkursu, organizowanego przez Gabinet Promocji Zdrowia, jest kształcenie wśród pacjentów szpitala poczucia identyfikacji z miastem, w którym przebywają w trakcie leczenia oraz wrażliwości na piękno ziemi fromborskiej, jej przyrody i zabytków.

 

Konkurs plastycznyNa konkurs wpłynęło 14 prac w kategorii plastycznej i 12 prac w kategorii literackiej. Komisja konkursu po burzliwych obradach wskazała laureŹatów w obu kategoriach. Pierwsze miejsce w kategorii plastycznej otrzymała praca wykonana techniką witrażu, do której wykorzystano stare okno i potłuczoną szybę. W kategorii literackiej komisja przyznała dwa pierwsze miejsca za wiersze "Na Fromborskiej" i "Moje miasto". Laureaci pierwszych i kolejnych miejsc otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe. Pozostali pacjenci otrzymali dyplomy i nagrody pocieszenia za udział.

Konkurs plastyczny

Wszyscy pacjenci biorący udział w konkursie otrzymali także gratulacje i podziękoŹwania od dyrektora placówki Bogdana Jussisa, który zwrócił uwagę na zaskakująco wysoki poziom tegorocznych prac oraz udział dużej grupy pacjentów. Dyrektor podziękował także personelowi szpitala, szczególnie pani Marioli Krasińskiej-kierownikowi Gabinetu Promocji Zdrowia, pani Marii Golińskiej kierującej pracą Międzyoddziałowej Pracowni Plastycznej oraz instruktorom terapii zajęciowej.

Konkurs plastyczny

Pokonkursowa wystawa prac zorganizowana została w holu szpitala. Zwiedzających wystawę zaskakuje różnorodność technik, jakimi zostały wykonane prace. Podziwiać można witraż, makietę, akwarelę, plakatówkę, kolaż, rysunek, pastele, ołówek. Prace literackie zostały wyeksponowane w formie zeszytu z winietą konkursu. Wystawa cieszy się dużym zainteresowaniem pacjentów, pracowników i gości.

Konkurs plastycznyPrace pacjentów:
- kategoria plastyczna
Galeria prac

- kategotia literacka(pierwsze miejsce - ex equo)
Moje miastoNa Fromborskiej

 

 Zdjęcia z ubiegłych lat:


Rok 2009

Konkurs plastyczny w 2009-mym roku Konkurs plastyczny w 2009-mym roku
Konkurs plastyczny w 2009-mym roku
Rok 2008

Konkurs plastyczny w 2008-mym roku Konkurs plastyczny w 2008-mym roku
Konkurs plastyczny w 2008-mym roku
Rok 2007

Konkurs plastyczny w 2007-tym roku Konkurs plastyczny w 2007-tym roku
Konkurs plastyczny w 2007-tym roku
Rok 2006

Konkurs plastyczny w 2006-tym roku Konkurs plastyczny w 2006-tym roku
Konkurs plastyczny w 2006-tym roku
Pdf
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ

Znajdź na stronie

opcje